Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Ksamil !!, Ksamil, Albania

RF113515
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Ksamil, Albania
0698647668
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Dhoma plazhi me qera ne Ksamil !!
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Vila Rizario ne Ksamil, ofron dhoma per pushimet tuaja.
Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet tuaja te pushimit. Vetem 500m nga bregdeti, ne nje zone te qete, ideale per relaxim.
Cmimi i dhomave varion nga 20-25mije leke per muajin Korrik, dhe 20-25euro per muajin Gusht.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0698647668.
  • : 4.3
  • : 7
 • 15439 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση