Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!, Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit

RF213990
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit
0698647668
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Ofrohen dhoma plazhi me qera ne Vlore.
Ne nje zone te qete te qytetit, larg zhurmave dhe larg smogut te qytetit, per relaximin e duhur. Dhomat jane 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore , kondicioner , guzhine , Tv kabllor , me verande , parkim i garantuar dhe i sigurte per mjetin tuaj.
Per vetem 20mije leke nata, shijoni pushimet tuaja ne relaxin dhe qetesine e zones.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668.
  • : 0
  • : 0
 • 7019 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση