Quantcast

Dhoma plazhi ne Borsh, BORSH, 1 μ

RF174184
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Vlores
Level 2
Sarandë
Διεύθυνση
BORSH
0695386338
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Dhoma plazhi ne Borsh
Μπάνια
1
Μέγεθος αυλής
1 μ
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Jepen me qera dhoma plazhi ne Shkalle Borsh te rruga e plazhit,te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.Disponojm hyrje 1+1per 4 persona dhe garzoniere per 2 persona.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr tel 0695386338 ose ne WhatsApp ne 0696124416
  • : 1.5
  • : 2
 • 7123 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση