Quantcast

Okazion Apartamente Shengjin!, shengjin-kune, 63 μ

RF192897
Τοποθεσία
Διεύθυνση
shengjin-kune
00355686662800
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Okazion Apartamente Shengjin!
Κρεβατοκάμαρες
2
Μπάνια
1
Μέγεθος αυλής
63 μ
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartamenti ka me te gjitha kushtet te kompletuara .
Apartament në Shëngjin - Kune !!! Nxitoni ta bëni tuajin kete apartament.
Blerja e ketij apartamenti eshte mundësi për banim si dhe per investim per shkak të kërkesës së lartë në sezonin veror.
Me Çertifikatë Pronësie.
Kontakto në: +355 686662800
  • : 0
  • : 0
 • 2882 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση