Te duash te ndihmosh nuk eshte gjithmone e thjeshte, sidomos kur behet fjale per te shitur nje shpi. Por une ja dola dhe kjo fale Shpi.al. Kisha shume kohe qe tentoja ta shisja shpine dhe e kisha vene njoftimin ne website dhe gazeta te ndryshme, por askush nuk interesohej apo te telefononte. Kurse me shpi.al gjerat ndyshuan. Ne momentin qe vura lajmerimin ne kete website njerezit e pane dhe u interesuan derisa me ne fund dje firmosem kontraten e shitblerjes. Jam shume e kenaqur qe arrita te ndihmoja kushuriren time ne shitjen e shtepise dhe kjo fale shpi.al. Ju falenderoj per punen qe beni. Urime te metejshme.
03 . Olta Shurbi Gjetja
Shpi.al eshte website qe me shpetoi, kisha nje muaj qe kerkoja per nje shtepi me qera doja nje shtepi te mire me nje cmim te arsyeshme. I kisha provuar te gjitha menyrat , me gazeta, me njohje edhe neper dyqanet e bukes vajta, por asgje ... Deri sa nje mikesh me rekomandoi shpi.al qe nga stili dhe design-i mu rriten shpresat kuptohej qe ishin profesional. Shkova tek rubrika prona dhe aty kerkova per apartamente me qera. Mbaruan dhe vuajtjet e mia. Faleminderit shpi.al me lehtesuat jeten :)
26 . Adela Kallanxhi
Όνομα *
email
*
Captcha *

    Σύνδεση
    Όνομα χρήστη
    Κωδικός
    Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση