Quantcast

David dhe Victoria Beckham kane shitur “Beckham Palace”

Nov 15, 2013


14 vjet pas blerjes, sic raporton dhe Dailymail David dhe Victoria Beckham kane arritur te shesin pronen
e tyre ne Hertfordshire per 12 milion sterlina. Nje cmim ne dukje jashte tregut qe perfshine jo vetem
pallatin e mrekullueshem ne stil gjeorgjan, por edhe nje Ferrari, dy Jaguar dhe shtepine e pushimeve ne jug te Frances, Domaine Saint Vincent, e cila arrine vleren e 2.6 milione sterlina.
Prona ne Hertfordshire, e blere ne 1999 per 2 milione sterlina eshte rishitur per 10 milione me shume, sepse gjate viteve cifti Beckham e kane kthyer ne nje residence luksi, unike ne llojin e tij. Jane shtuar nje fushe per nisjen e helikoptereve, nje sale regjistrimi, nje palester, nje pishine olimpike, nje fush tenisi dhe nje pishine jashte.
Zoti dhe zonja Beckham kane vendosur te shesin per tu transferuar ne qytert dhe te shijojne jeten metropolitan londineze: jane te interesuar te blejne nje vile ne West London te vleres 45 milione sterlina e cila ka karakteristiket te kete nje kuzhine totalishte te projektuar nga Chef-I I famshem Gordon
Ramsay.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind