Pse duhet te perdorim aplikacionet???

Apr 24, 2014
Pse duhen perdorur aplikacionet mobile???
 
Zhvillimi i teknologjise, na e ben jeten me te lehet jeten. Fale internetit, tashme cdo informacion eshte shume kollaj i gjendshem. Nuk ka nevoj te lodhesh te kerkosh neper qindar e mijra faqe librash tashme me nje klikim, arrin te gjsh cdo gje. Zhvillimi teknologjik nuk ndalon vetem ketu. Teknologjia, po e ben jeten tone te zhvillohet me dite dhe jo me me vite, mos me keq me qindra vite. SOT koha, me jeten dinamike, me te cilen perballemi cdo dit, informacioni duhet te jete gjithnje dhe me i shpejte dhe i sakte. Per kete na sherbjene pajisjet si telefoni mobile, i cili ka ndryshuar rrenjesisht cdo lloj “zakoni” te jetes dhe menyres se si ne jetonim.
Celulari, si nje mjet i cili eshte gjithmon me ne, ku do dhe kur do. Eshte rikonceptuar, nga nje mjet qe te lidhte njerezit me njerezit, ne mjetin me efikas dhe preciz, ne ate qe sot lidh, NJERIUN me boten e INFORMACIONI.
Menyra e thejshte se si ky mjet aq i vogel ndryshoj ne vetem tre dekadat e fundit dy here njeriun. Njeher me kontaktin mes njeri tjetrit, njeher me kontaktim me cdo gje dhe cdo kend. Duke eliminuar ne menyre te padiskutueshme njeher e mire, vendodhjen. Duke minimizuar kohen e kerkimit, duke dhene mundesit me te mira per te dhene dhe per te marre pergjigje vetem me nje klikim, te cilin tashme mundet ta japesh kudo, jo vetem ne shtepi.
Portali me i madh dhe me inovativ ne Shqiperi, WWW.SHPI.AL . Me ndergjegjesimin se si ndryshon koha dhe se si informacioni duhet dhene me shpejte dhe me sakte. Prej kohesh ka marre persiper, te sjelle inovacionin e informacionit ne sektorin e pronave. Prej Dhjetorit 2013 ka nxjerre aplikacionet mobile per
IPHONE https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=791072226&mt=8 
ANDROID https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flynax.sphi.
I vetmi portal i cili te jep mundesim per te kerkuar shtepi me qera, apo ne shitje, ne kohe reale, e gjitha e bazuar me geolocation. Gjen vendin ku ju ndodheni dhe me precizion ju tregon te gjitha pronat qe ndodhen rreth e rretull jush, duke ju dhene mundesin qe ne harkun kohor te 5 minutave ,ju informoheni mbi te gjitha apartamentet ne ate zone, por mbi te gjitha te keni vendosur se cilin apartament doni te shikoni.
Portali me i madh per prona ne Shqiperi, ju ofron jo vetem prona, por mbi te gjitha mundesin per te kursyer KOHEN!!!

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind