Quantcast

Super arredim, vetem ne 29 metra katror!

Jan 23, 2014
Super arredim, vetem ne 29 metra katror!
 
Nje apartament i vogel me vetem 29 metra katror, por qe perfaqson nje personalitet shume te madh. Nje stil 
skandinav, i lehte, i paster dhe shume i ndricuar. Apartamenti ndodhet ne Poloni, ne Breslavia.
Eshte drita ajo qe i ben, keto 29 metra te duken shume here me te medha nga cjane realisht. Fale nje nderhyrje 
te arkitektit, qe me minimalzmin e vet.  

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind