Quantcast

2+1 me Oborr dhe Verande( Gjelberim), Qera

€ 325,00 / Month
 • 180 m
Reference Number
RF943204
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Don Bosko - Rr. Egnatia
Contact
0685451010
Title
2+1 me Oborr dhe Verande( Gjelberim)
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Shtepi
Lot Size
80 m
Lot Size
80 m
Toilets
1
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Description
Jepet me Qera 2+1+Verande+Oborr me Gjelberim - Don Bosko (Rr. Egnatia-10 Min Qendra) Parkim Garant per 4 Makina | Mobilim Cilesor dhe i Ri | Kondicioner | Shtruar me Pllake Cilesore | Ndricim Perfekte | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyer | Oborr i Rrethuar me Mure | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale


Q1422

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Varande e madhe
- Oborr

- SIP TOTALE:80
- SIP BRUTO: 75
- KATI: 1
- SHTEPI PRIVATE
- Viti I ndertimit: 2010

Karakteristika:

- Pllaka
- Mobilim Cilesor I RI

- Oborr i rrethuar me Mure
- POST PARKIMI PER 4 MAKINA
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha te reja
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: J-L
- Me pajisje te teknologjise se fundit
- E sapo rregulluar
- Tualeti me dritare

- Lagje e qete , me banore familjare Te shtreses se larte
- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera )

- Survejuar me kamera pallati
- Sistem alarmi
- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Mobilim Druri
- Sallon I ri Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Mikrovale
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo
- Tualeti i madh me dritare
- Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta.

- Instalime Elektrike Cilesore ( Psh: Marka Bticino)
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 325 Euro ose 40,000 Leke

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0685451010
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 104 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko - Rr. Egnatia, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind