Quantcast

2+1 modern te Prokuroria Tiranes, Qera

€ 600,00 / Month
 • 2110 m
Reference Number
RF992566
Location
State
Albania
Address
Rruga Mine Peza
Contact
0673333381
Title
2+1 modern te Prokuroria Tiranes
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Toilets
2
Plan
Kati i fundit
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti gjendet ne rrugen Mine Peza ne Tirane, shume prane Prokurorise se Tiranes.
Zona eshte qendrore dhe prane rruges kryesore te Durresit, bulevardit Zogu I, Zogut te Zi dhe 10 min larg sheshit Skenderbej.
Banesa shtrihet ne katin e 6-te dhe te fundit te pallatit, me lartesi te konsiderueshme 3.5 meter.
Siperfaqja prej 110 m2 eshte e organizuar ne: sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dhome cifti me ballkon, dhome femije me banjo brenda dhe banjo e perbashket.
Sikurse mund ta shihni nga fotot, shtepia ka mobilim modern dhe pothuajse te paperdorur.
Ne te do te gjeni kuzhine luksoze me te gjitha pajisjet, lavastoviglie, mikrovale, kondicionere qendrore ne cdo dhome, dush me hidromasazh, krevate te rehatshem e deri te pjatat e gotat.
Gjithashtu ne te njejtin kat mund te merrni me qira 2 apartamente ngjitur apo ti bashkoni ne nje apartament te madh me 2 sallone, 4 dhoma dhe 3 banjo.
Pallati ju mundeson ashensor, siguri, mundesi parkimi, lulishte, etj.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 444 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Mine Peza, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind