Quantcast

Ap. 2+1 me qera ne Bllok

€ 400,00
 • 80 m
Reference Number
RF510539
Location
State
Albania
Address
Blv Bajram Curri, pallatet Agimi
Contact
0662042444
Title
Ap. 2+1 me qera ne Bllok
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
80 m
Year Built
1986
Plan
4
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ap. 2+1+2 tualete, me sip 80m2, kati I 4 nga 6 kate, I riskonstruktuar, pothuajse fare I pabanuar dhe totalisht I mobiluar, me ajer te kondicionuar. Cmimi 400 euro/muaj, I diskutueshem. Adresa te Pallatet Agimi ne Bllok.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8526 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Blv Bajram Curri, pallatet Agimi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind