Quantcast

Apartament 1+1, 60 m2, 190 euro tek 21 Dhjetori !, Qera

€ 190,00 / Month
 • 160 m
Reference Number
RF895824
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
21 Dhjetori
Contact
0684250414
Title
Apartament 1+1, 60 m2, 190 euro tek 21 Dhjetori !
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Çmimi m/2
€ 190,00
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Toilets
1
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me Qera | Apartament 1+1, 60 m2, 190 euro tek 21 Dhjetori ! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile tek Shkolla Sabaudin Gabrani. I organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme. Preferohen kliente per kohe te gjate qendrimi, studente ose cift. Per me teper detaje kontakto Esmeralden: 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 106 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, 21 Dhjetori , Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind