Quantcast

Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&, Qera

€ 300,00 / Month
 • 160 m
Reference Number
RF124406
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe"
Contact
0694370227
Title
Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Toilets
1
Plan
4
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
No
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet në katin e katërt (jo i fundit) të një pallati ekzistues, i lokalizuar në afërsi te “Shkolla Kuqe”. Ka me pak se 2 vjet që apartamenti është rikonstruktuar totalisht, duke u ripropozuar me një tjetër organizim hapësinor.
Hyrja në apartament të orjenton drejt zonës së ditës me divan komodë, ambjent gatimi te ndricuar natyralisht dhe ambjent ngrënie të ndërthurur në menyrë harmonike. Dhoma e gjumit me krevat matrimonial dhe dollap të madh ofron hapësira komode dhe funksionale. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, gabine dushi, hidro-sanitare cilësore.
Të gjitha ambjentet janë të mobiluara me shije dhe ne harmoni me njëra-tjetrën.
Orjentimi drejt Jug-ut i jep apartamentit një vlerë të shtuar duke gëzuar dritën natyrale përgjate harkut ditor.
Dhurojini vetes dhe familjes suaj një jetesë komode në këtë apartament të dashur dhe familjar. Nxitoni për një vizitë në pronë!
Na kontaktoni: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 80 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe", Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind