Quantcast

Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu, Qera

€ 350,00 / Month
 • 180 m
Reference Number
RF140379
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara"
Contact
0694370227
Title
Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
80 m
Lot Size
80 m
Year Built
2017
Toilets
1
Plan
5
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament 1+1 me QIRA totalisht i mobiluar

Shijoni Tiranën nga një tjetër dimension: zgjidhni të jetoni në një apartament pjesë të një rezidence të projektuar nga arkitekti me famë botërore Daniel Libeskind. Eksperienca do të jetë unike!

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në Kompleksin “Magnet”, një kompleks rezidencial plot dritë dhe hapësira, arkitekturë moderne dhe standarte të larta bashkëjetese.
Apartamenti propozohet totalisht mobiluar: një korridor hyrës të orienton drejt sallës në të cilën shkrihen harmonikisht këndi i ndenjes, këndi i gatimit (me lavastovilje) dhe ngrënia. Nga salla kemi akses ne një ballkon i cili shoqëron në menyrë organike të gjithë gjatesinë e apartamentit. Dhoma e gjumit matrimoniale ofron hapësirën e nevojshme dhe është e ndricuar nga një vetratë me akses në ballkon. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, me pllaka dhe hidro-sanitare të përzgjedhura.
Hapësirat në korridor propozohen të mobiluara me dollapë garderobë dhe lavatrice.
Propozojeni këtë pronë edhe tek miqtë tuaj të huaj që do të jetojnë në Tiranë për një ose me shumë vjet.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: ☎️0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 25 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara", Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind