Quantcast

Apartament 2+1 me qira pranë ish-Ekspozitës “Shqip

€ 450,00
  • 87 m
Reference Number
RF986301
Location
State
Albania
Address
Blv. "Gjergj Fishta"
Contact
0692095950
Title
Apartament 2+1 me qira pranë ish-Ekspozitës “Shqip
Condition
E Re
Tipi
2+1
Property Type
Apartament
Lot Size
87 m
Plan
8
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartament 2+1 me qira pranë ish-Ekspozitës “Shqipëria Sot”

Jepet me qira apartament pranë ish-Ekspozitës “Shqipëria Sot” me sipërfaqe 87 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohre dhe me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin VIII të një pallati shumë cilësorCmimi 450 Euro/muaj.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2246 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Blv. "Gjergj Fishta") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind