Quantcast

Apartament 3+1 me Qira

€ 600,00
 • 130 m
Reference Number
RF553055
Location
State
Albania
Address
Rruga Andon Zako Cajupi
Title
Apartament 3+1 me Qira
Condition
E Re
Tipi
3+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
130 m
Lot Size
130 m
Year Built
2010
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet apartament me qira ne Rr. Andon Zako Cajupi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2, totalisht i mobiluar, ne nje ndertim te ri dhe me akses te menjehershem ne rrugen kryesore.
Apartamenti eshte 130 m2 dhe ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe ballkon te madh.
Zona ka te gjitha sherbimet dhe fasilitetet e nevojshme qe jua lehtesojne jetesen.
Cmimi 600 Euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4516 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Andon Zako Cajupi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind