Quantcast

Apartament i mobiluar 1+1

€ 300,00
 • 55 ft
Reference Number
RF170231
Location
State
Albania
Address
Rr. "Sami Frasheri"
Contact
0694240273
Title
Apartament i mobiluar 1+1
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Apartament
Lot Size
55 ft
Year Built
1984
Plan
5
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, pallat egzistues, hyrje e rikonstruktuar, kati i 5 dhe i fundit. Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore ne zonen e Bllokut.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2809 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. "Sami Frasheri") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind