Apartament Luksoz per Qira, Tirana

€ 1.300
 • 125 m
Reference Number
RF893235
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Ish Klan
Contact
0674004727
Title
Apartament Luksoz per Qira
Condition
E Re
Tipi
2+1
Property Type
Apartament
Lot Size
125 m
Lot Size
125 m
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament per qira tek Ish-Klan. Siperfaqja 125 m2, 2+1, kati i II. Apartamenti sapo ka perfunduar se ndertuari dhe mobiluari. Me parket dhe mobilim modern. Orientimi Jug.
Disponon edhe post parkimi ne katin -2.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4580 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Ish Klan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind