Quantcast

Apartament me qera 2+1+ballkon+post parkimi kika 2, Qera

€ 450,00 / Month
 • 1100 m
Reference Number
RF377570
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Komuna e Parisit (kompleksi kika 2)
Contact
0692077026
Title
Apartament me qera 2+1+ballkon+post parkimi kika 2
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Year Built
2019
Toilets
1
Plan
5
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
Yes
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qira apartament luksoz 2+1 te kika 2 (pallati niku) siperfaqa 100 m2 ndertim i ri, kati i 5, apartamenti organizohet: salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon me pamje nga lulishtja. Pjeserisht i mobiluar me elektroshtepiaket me cilsore te kohes dhe nje ambient gatimi te bollshem i ideuar me arkitekt, apartamenti eshte i paisur me kondicioner Super inverter, i shtruar i gjithi me parket dhe me vetrata te medha te cilat mundesojn ndricim maksimal natyral, pallati i sapo mbaruar dhe i termoizoluar. Breda cmimit esht i perfshire dhe 1 post parkimi.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 208 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit (kompleksi kika 2), Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind