Apartament me qera ne Myslym Shyr per Biznes, Tirana

€ 300
 • 90 ft
Reference Number
RF143793
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.8
Address
Rruga Myslym Shyri
Contact
0693588271
Title
Apartament me qera ne Myslym Shyr per Biznes
Tipi
2+1
Property Type
Apartament
Lot Size
90 ft
Lot Size
90 ft
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Depo dhe Oborr per tu shfrytezuar
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4436 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.8, Rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind