Apartament me qera, Tirana

€ 600
Reference Number
RF637254
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Tek rruga e Elbasanit
Contact
674004723
Title
Apartament me qera
Tipi
2+1
Lot Size
120 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Description
Vend i qete dhe i sigurt. Shume i pershtatshem per familjare. Kontaktoni ne 067 400 47 23
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2415 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Tek rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind