Quantcast

Apartamnet 2+1, Blv Zogu I, Qera

€ 400,00 / Month
 • 110 m
Reference Number
RF110234
Location
State
Albania
Address
Blv Zogu I
Contact
0693389742
Title
Apartamnet 2+1, Blv Zogu I
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Description
Disponojmë një apartament me qera në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt të Tiranës, Bulevardi Zogu I, përballë Maternitetit `Mbretëresha Geraldinë`. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri dhe me sipërfaqe të bollshme prej 110m2. Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve dhe përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë të mira.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 746 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Blv Zogu I, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind