Aprtament me qera, Tirana

€ 1.000
 • 120 ft
Reference Number
RF142301
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Blloku
Contact
0674004727
Title
Aprtament me qera
Condition
E Re
Tipi
2+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
120 ft
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Description
ambjent teper komod dhe mubilimi luks
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3190 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Blloku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind