Quantcast

ELBASAN JEPET ME QIRA PAPAFINGO VESHUR ME DRU

€ 15.000,00
 • 60 m
Reference Number
RF666073
Location
State
Albania
Address
Prane shkolles Qamil Guranjaku; Elbasan
Contact
0689014553
Title
ELBASAN JEPET ME QIRA PAPAFINGO VESHUR ME DRU
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Gazoniere
Lot Size
60 m
Lot Size
150 ft
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
JEPET ME QIRA PAPAFINGO VESHUR ME DRU PER 15 000 LEKE / MUAJ shume prane shkolles Qamil Guranjaku ne Elbasan.
Banesa eshte ne formen e nje garsoniere. Eshte e veshur nga brenda totalisht me dru dhe ka nje verande shume te bukur te mbuluar me gjelberim. Ka nje guzhine te veçante per gatim dhe nje tualet te rregullt. Dhoma e cila sherben si dhome gjumi dhe sallon eshte e paisur me divane, dollap te madh, televizor, etj. Per me teper informacion kontaktoni ne nr. e tel. 068 90 14 553 ose direkt ne zyrat tona tek pallati i ri mbrapa postes.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 3801 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane shkolles Qamil Guranjaku; Elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind