Quantcast

Elbasan JEPET ME QIRA TAVERNE per VETEM 30 000 L/m

€ 55.000,00
Reference Number
RF951138
Location
State
Albania
Address
2 minuta larg Alpha Bank
Contact
0689014553
Title
Elbasan JEPET ME QIRA TAVERNE per VETEM 30 000 L/m
Condition
E Perdorur
Property Type
Kantine
Lot Size
60 ft
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET ME ÇMIM INTERESANT OSE JEPET ME QIRA PER VETEM 30 000 LEKE/MUAJ. TAVERNA ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE ESHTE E ARREDUAR THJESHTE DHE BUKUR ME MATERIALE CILESORE. GUZHINA ESHTE E PAISUR ME VEND PER ZGARE, FURRE, LAVAMAN, BANAK, RAFTE, ETJ. TAVERNA KA NE FASADEN KRYESORE NJE SHESH TE SHTRUAR ME PLLAKA KU GJITHASHTU MUND TE VENDOSEN TAVOLINA. PARA SAJ, RRUGA KA VEND TE MJAFTUESHEM PER PARKIM. PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE VODAFON CLUB 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3369 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , 2 minuta larg Alpha Bank) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind