Quantcast

Jepet apartament 3+1 me qira ne Rrugen e Elbasani

€ 1.400,00
Reference Number
RF174412
Location
State
Albania
Address
Rruga e Elbasanit
Contact
0696092993
Title
Jepet apartament 3+1 me qira ne Rrugen e Elbasani
Condition
E Re
Tipi
3+1
Property Type
Apartament
Lot Size
180 m
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet apartament 3+1 me qira ne Rrugen e Elbasanit, prane ambasades Amerikane

Jepet me qira apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane ambasades Amerikane me sipërfaqe 180 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrenie te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande.

Ndodhet në katin III te nje pallati te ri 10-katesh me punime shume cilesore. Apartamenti ka nje arredim klasik me te gjitha pajisjet e nevojshme per te jetuar. Nyjet hidro-sanitare jane me ndricim natyral dhe njera prej tyre ka dhe vaske me hidromasazh, ka tre kondicionere ne dhoma, dritaret jane me dopio-xham dhe me grila veneciane

Çmimi per qira 1400 euro/muaj.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5231 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind