Quantcast

Jepet me qera

€ 700,00
 • 220 m
Reference Number
RF207704
Location
State
Albania
Address
Blloku Vilave Selite
Contact
0682031526
Title
Jepet me qera
Condition
E Re
Tipi
4+1
Property Type
Villa
Lot Size
220 m
Lot Size
220 m
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite

Jepet me qera kat 2 dhe kat 3 i nje vile 3-kateshe.Siperfaqja e pergjithshme 220 m2,2+1,secili kat,e mobiluar plotesisht,ne Bllokun e Vilave Selite,cmimi 700 euro .

Cel. : 0682031526
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2847 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Blloku Vilave Selite) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind