Quantcast

Jepet me qera

€ 800,00
 • 270 m
Reference Number
RF172682
Location
State
Albania
Address
Prane Diplomat 2,ish stacioni fundit Tiranes se Re
Contact
0682031526
Title
Jepet me qera
Condition
E Re
Tipi
4+2
Property Type
Vila
Lot Size
270 m
Lot Size
540 m
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re

Jepet me qera kat 2 dhe 3 ,i nje vile 3-kateshe,tek Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re,ne rruge kryesore,secili kat ka 170 m2,4+1,per zyra ose banim,bosh,2 katet bashke ose, vec e vec cmimi 400 euro kati,ose 800 euro te dy katet

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
dergo E-Mail
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2642 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Diplomat 2,ish stacioni fundit Tiranes se Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind