Quantcast

Jepet me qera apartament 1+1 prane 'Rruges se Kava, Qera

€ 370,00 / Month
 • 180 m
Reference Number
RF806686
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0694020500
Title
Jepet me qera apartament 1+1 prane 'Rruges se Kava
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
80 m
Lot Size
80 m
Toilets
1
Plan
8
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe totale 80m2 prane 'Rruges se Kavajes'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi te vecuar, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e tete te nje ndertimi te ri. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 130 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind