Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko, Tirana, Qera

€ 350 / Month
 • 190 m
Reference Number
RF755692
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Rruga e "Don Boskos"
Contact
0698505030
Title
Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko
Prona ne
Qera
Condition
E Re
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Çmimi m/2
€ 3.8
Lot Size
90 m
Lot Size
90 m
Toilets
1
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Description
Apartament 2+1 me qira tek “Don Bosko” Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën “Don Bosko” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie,dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme dhe kondicioner. Ne cmim perfshihet edhe një vend parkimi. Çmimi 350 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/2295/apartament-2-1-me-qira-tek-don-bosko id:2295
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 421 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga e "Don Boskos", Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind