Quantcast

Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Qendra Kristal', Qera

€ 380,00 / Month
 • 283 m
Reference Number
RF484621
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Komuna e Parisit
Contact
0694020500
Title
Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Qendra Kristal'
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
83 m
Lot Size
83 m
Toilets
2
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 83..8 tek 'Qendra Kristal'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e trete teknik, te nje ndertimi te mireadministruar. Eshte i arreduar me te gjitha paisjet dhe mobiljet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne numrin +355694020500
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 100 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind