Jepet me qera apartament 3+1 rruge te "Elbasa, Tirana, Qera

€ 500 / Month
 • 2128 m
Reference Number
RF779234
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Rruga "Elbasanit"
Contact
0698505030
Title
Jepet me qera apartament 3+1 rruge te "Elbasa
Prona ne
Qera
Condition
E Perdorur
Tipi
3+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Çmimi m/2
€ 3.9
Lot Size
128 m
Lot Size
128 m
Toilets
2
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Description
Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën e “Elbasanit”.
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Elbasanit pranë Stadiumit “Qemal Stafa” dhe shumë pranë Parkut të Liqenit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 128 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe tre ballkone. Apartamenti ka shumë dritë dhe jepet me qira e mobiluar. Ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri. Çmimi 500 euro

https://www.eliteproperties.al/property/2307/jepet-me-qira-apartament-3-1-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-e-elbasanit id:2307
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 459 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga "Elbasanit", Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind