Quantcast

Jepet me qera apartament per zyra

€ 500,00
 • 108 m
Reference Number
RF597078
Location
State
Albania
Address
Prane 9-katesheve
Contact
0682031526
Title
Jepet me qera apartament per zyra
Property Type
Apartament
Lot Size
108 m
Lot Size
108 m
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Prane Prokurorise se Pergjithshme

Jepet me qera ambjent me siperfaqe 108 m2,ne nje pallat te ri ,prane Prokurorise se pergjithshme,kat 2,cmimi 500 euro dhe shitet,cmimi 1600 euro/m2.

Cel. : 0682031526
__________________


AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3014 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane 9-katesheve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind