Quantcast

JEPET ME QERA MAGAZINA

  • 1000 m
Reference Number
RF403923
Location
State
Albania
Address
Vaqarr
Contact
0695477774
Title
JEPET ME QERA MAGAZINA
Property Type
Magazine
Lot Size
1000 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Description
Jepet me qera kapanon me sip.1000m2 dhe 7.5m e larte,eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.adresa: Vaqarr-Tirane (perpara ures se Beshirit).Ne rrugen kryesore
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3721 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Vaqarr) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind