Quantcast

JEPET ME QIRA AP. 2+1 TEK VILAT QEVERITARE, DURRES, Qera

€ 300,00 / Month
 • 165 m
Reference Number
RF120878
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Durresit
State Level 2
Durrës
Address
DURRES
Contact
0697022840
Title
JEPET ME QIRA AP. 2+1 TEK VILAT QEVERITARE, DURRES
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Toilets
1
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qira apartament 2+1, pjesë e një ndër vilave qeveritare, Durrës. Organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka sipërfaqe prej 65 m² dhe jepet me qira i mobiluar me kushte shumë të mira, për vetëm 300 €/muaj. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎️ 069 702 2840
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 67 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, DURRES, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind