Quantcast

Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don, Qera

€ 400,00 / Month
 • 175 m
Reference Number
RF770902
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Don Bosko, perballe Vizion plus
Contact
0696092993
Title
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don
Prona ne
Qera
Condition
E Re
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Çmimi m/2
€ 400,00
Lot Size
75 m
Lot Size
75 m
Toilets
1
Plan
9
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballe “Vizion Plus”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, nje depo te vogel, korridor dhe një ballkon rreth e përqark apartamentit. Ndodhet në katin e IX-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, I shtruar me parket dhe cdo dhomë është epajisur me kondicioner. Ofrohet edhe parkim në godinë.
Çmimi 400 euro/muaj
https://www.eliteproperties.al/property/3137/jepet-me-qira-apartament-1-1-n%C3%AB-fillim-t%C3%AB-rr-don-bosko?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 587 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko, perballe Vizion plus, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind