Quantcast

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MYSLYM SHYRI, TIR, Qera

€ 350,00 / Month
 • 160 m
Reference Number
RF912668
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
myslym shyri, tirane
Contact
0696011333
Title
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MYSLYM SHYRI, TIR
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Toilets
1
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
No
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri, pranë Soho Bar, Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë, në pallat ekzistues i rinovuar. Ka lokacion perfekt dhe akses të lehtë për të dal në rrugë kryesore. Organizohet në sallon, kuzhinë + ambient ngrënie më vete, dhomë gjumi të madhe, tualet dhe verand të mbyllur me xhama. I kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme. Jepet me qira për 350 €/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 601 1333
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 145 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, myslym shyri, tirane, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind