Quantcast

JEPET ME QIRA DUPLEX TEK TIRANA E RE !, Qera

€ 800,00 / Month
 • 2110 m
Reference Number
RF235392
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Tirana e Re
Contact
0698080190
Title
JEPET ME QIRA DUPLEX TEK TIRANA E RE !
Prona ne
Qera
Tipi
3+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
110 m
Lot Size
210 m
Toilets
2
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Description
Jepet me qira duplex ne zonen e vilave ne Tiranen e re! Kati i trete dhe i katert i viles. Kati i trete eshte i perbere nga dhome ndenje e madhe dhe kuzhina e gatimit plus ambienti i ngrenies, dhome gjumi, tualet, verande. Kati siper i duplexit organizohet nga dy dhomat e gjumit,tualet dhe verande e cila rrethon te gjithe katin e viles. Vendondodhja e viles eshte shume prane cdo faciliteteti, e cila te ofron komoditetin e te qenurit ne nje pike strategjike te Tiranes. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni !

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 64 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tirana e Re , Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind