Quantcast

JEPET ME QIRA VILE 1 KATESHE PERFEKTE

Lek 30.000,00
Reference Number
RF201587
Location
State
Albania
Address
PERBALLE FUSHES SE VJETER TE SPORTIT
Contact
0689014553
Title
JEPET ME QIRA VILE 1 KATESHE PERFEKTE
Property Type
Villa
Lot Size
100 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Description
JEPET ME QIRA / VILA 1 KATESHE NDODHET PERBALLE FUSHES SE VJETER TE SPORTIT DHE ESHTE PERFEKTE PER BANIM. MOBILJET SI DHE PAISJET E GUZHINES DHE TUALETIT JANE TOTALISHT TE REJA. VILA KA NJE KOPESHT FANTASTIK TE MBJELLE ME LULE E PORTOKALLA. KA NJE ORIENTIM SHUME TE MIRE NDAJ DIELLIT DHE NJE INTIMITET ABSOLUT. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 3335 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , PERBALLE FUSHES SE VJETER TE SPORTIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind