Quantcast

Jepet super shtepi me qira, tek rr. Elbasanit

€ 500,00
 • 200 m
Reference Number
RF962420
Location
State
Albania
Address
Blloku i vilave Amerikane,rruga e Elbasanit
Contact
0693133192
Title
Jepet super shtepi me qira, tek rr. Elbasanit
Tipi
3+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
200 m
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jap hyrje me qera,200 meter katrore,mobilim modern,tek blloku i vilave Amerikane,rruga e Elbasani. Shtepia ka tre dhoma gjumi,nje sallon te madh,kuzhine +dhome ngrenieje,banjo,nje depo ku eshte lavatricja dhe mund te sherbeje si dhome tharje,tre ballkone,eshte ne kat te katert,eshte kati i fundit i nje vile ne forme pallati,dhe cmimi eshte 500 euro i diskutueshem. Si dhe parking brenda ambjentit te nderteses per dy makina.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5008 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Blloku i vilave Amerikane,rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind