Quantcast

Jepet vila me qera

€ 2.000,00
 • 800 m
Reference Number
RF183764
Location
State
Albania
Address
Rruga Elbasanit,perballe Sofres se Ariut.
Contact
0682031526
Title
Jepet vila me qera
Tipi
3+1
Property Type
Vila
Lot Size
800 m
Lot Size
800 m
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Rruga Elbasanit

Jepet me qera vile 4 kateshe shume e bukur me oborr , perballe "Sofres Ariut" te Rr.Elbasanit.Vila cdo kat perbehet nga 170m2, dhe e mobiluar lux.kati i pare ka 2 dhoma gjumi,soxhorno,dhome ngrenie,banjo te madhe, verande.Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi,soxhorno shume e madhe,dhome ngrenie,verande.Kati i trete dhe i katert njelloj si kati i dyte,Vila jepet e gjitha me qera 2000€/ muaj.
Ndersa e ndare jepet kati i pare me 500€/muaj,kati i dyte jepet me qera 600€/muaj,
kati i 3,4 jepen me qera 500€/muaj.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4852 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Elbasanit,perballe Sofres se Ariut.) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind