Quantcast

Jepet vila me qera

Reference Number
RF210261
Location
State
Albania
Address
Rruga Elbasanit,prane TEGU-t
Contact
0682031526
Title
Jepet vila me qera
Condition
E Re
Tipi
3+1
Property Type
Vila
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Villa me qira (të gjitha ose pjesërisht)
Një vilë 4-kat me qira ne Sauk, prane TEG Shopping Center. (Natyra E QETE)
Çdo kat është pajisur plotësisht
Kati i parë ka, dhomë të madhe të jetesës, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone, 1 depo.
Kati i dytë ka kuzhine + sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 3 ballkone.
Kati i tretë ka kuzhine + sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 3 ballkone.
Kati i katërt është menduar të jetë për mysafirët, ajo ka një zonë të madhe të jetesës, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo, 2 ballkone.
Në kopshtin e pasme ka një verandë të madhe dhe tendë prej druri, ideal për të bërë BBQs.
Shtëpia është e rrethuar nga një kopsht m 900sq - gjelbër lëndinë dhe pemë ulliri.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3302 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Elbasanit,prane TEGU-t) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind