Laprak, rr."Bruci", jepet me qera shtepi, Tirana

Lek 15.000
 • 150 m
Reference Number
RF207700
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Rr "Buci" Laprake
Contact
0682781676
Title
Laprak, rr."Bruci", jepet me qera shtepi
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
150 m
Lot Size
150 m
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Laprak, rr."Bruci", jepet me qera shtepi private , 2+1, pjeserisht e kompletuar, vend parkimi, e rrethuar me hyrje me vehte. Çmimi, 15.000 Lek

çmimi: 15.000
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
 • Pershendetje

  sa larg e keni shtepine nga shqiponja dhe a eshte shtepi nje kateshe
  Filip / Sep 12, 2018 11:43
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rr "Buci" Laprake) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind