Quantcast

Ne fillim te rr."Myslym Shyri', krahu i 21 Dh

Lek 35.000,00
Reference Number
RF149857
Location
State
Albania
Address
Ne fillim te rr."Myslym Shyri', krahu i 21 Dhjetorit
Contact
0672088342
Title
Ne fillim te rr."Myslym Shyri', krahu i 21 Dh
Condition
E Re
Tipi
2+1
Property Type
Apartament
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ne fillim te rr."Myslym Shyri', krahu i 21 Dhjetorit, mbrapa Neranxit, jepet me qera soxhorno+2 dhoma, ballkon, secila dhome me kondicioner, kati II, i rregulluar dhe i kompletuar me te gjitha orendite shtepiake te reja, depozite, vetem per çifte, 35.000 Lek i padiskutueshem
çmimi: 35.000 - i padiskutueshem Telefon: 0672088342
Celular: 0682128519
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2052 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Ne fillim te rr."Myslym Shyri\', krahu i 21 Dhjetorit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind