Quantcast

OKAZION - Apartament me qera ne Bllok

€ 600,00
 • 140 m
Reference Number
RF168143
Location
State
Albania
Address
Bllok
Contact
00355674004727
Title
OKAZION - Apartament me qera ne Bllok
Condition
E Re
Tipi
3+1
Property Type
Apartament
Lot Size
140 m
Lot Size
140 m
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Okazion! Apartament me qera ne Bllok, 3+1+1 bllk.+2 tualete.
Mobilim i ri, cilesor dhe bashkekohor. Disponon te gjithe facilitetet.
I gatshem per akomodim te menjehershem.
600 Euro/Muaj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3708 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind