Perballe xhamave Elton afer shinave te trenit

€ 300
Reference Number
RF678730
Location
State
Albania
Address
Perballe xhamave Elton afer shinave te trenit
Contact
0682668408
Title
Perballe xhamave Elton afer shinave te trenit
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Property Type
Villa
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Perballe xhamave Elton afer shinave te trenit, jepet me qera, jepet me qera vilë e vogël, 100m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, dhe lavazh Atlantic, ballkon, oborr, baçe, vend për makinë, 300 Euro /totali/muaj,

çmimi: 300 Euro Celular: 0682668408
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3051 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Perballe xhamave Elton afer shinave te trenit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind