Quantcast

Rr. "Durrësit", rr. "Mihal Duri&quo

Lek 20.000,00
 • 50 m
Reference Number
RF213414
Location
State
Albania
Address
Rr. "Durrësit", rr. "Mihal Duri", nr. 119,
Contact
2257588
Title
Rr. "Durrësit", rr. "Mihal Duri&quo
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
50 m
Lot Size
50 m
Plan
4
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr. "Durrësit", rr. "Mihal Duri", nr. 119, jepet me qera 1 dhomë me banjo, kati IV në vilë 4 katëshe, jepet për femra, e mobiluar (uje dhe drita te perfshira ne çmim), 20.000 Lek

çmimi: 20.000
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10270 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. "Durrësit", rr. "Mihal Duri", nr. 119,) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind