Quantcast

Rr."Komuna e Parisit" afer Un. New York

Lek 120,00
Reference Number
RF337909
Location
State
Albania
Address
Rr."Komuna e Parisit" afer Un. New York
Contact
0673704529
Title
Rr."Komuna e Parisit" afer Un. New York
Tipi
1+1
Property Type
Gazoniere
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr."Komuna e Parisit" afer Un. New York, jepet me qera garsoniere, totalisht e kompletuar, uje,drita, internet te perfshira ne cmim, dhomat jane te pershtatshme per 2 dhe 3 vajza. Cmimi 12.000 Leke / personi.
Celular: 0673704529
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2319 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr."Komuna e Parisit" afer Un. New York) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind