Quantcast

Rr."Komuna e Parisit" jepet me qera gars

Lek 11,00
Reference Number
RF141805
Location
State
Albania
Address
Rr."Komuna e Parisit"
Contact
0673704529
Title
Rr."Komuna e Parisit" jepet me qera gars
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Gazoniere
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr."Komuna e Parisit" jepet me qera garsoniere, per 2-3 vajza, totalisht e kompletuar, me uje dhe drita, 11.000 Lek

çmimi: 11.000
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9700 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr."Komuna e Parisit") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind