Quantcast

Rr Siri Kodra

Lek 15.000,00
Reference Number
RF949765
Location
State
Albania
Address
Rr Siri Kodra
Contact
696888935
Title
Rr Siri Kodra
Tipi
1+1
Property Type
Gazoniere
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr. “Siri Kodra”, perballe nenstacionit Elektrik, jepet me qera1+1 dhome+paradhome, e rregulluar, 2 ballkone, kati II, internet, uje dhe drita te paguara. E pershtatshme per 3 vajza. 15.000 leke. Celular: 0682701184 / 0696888935
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3512 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Siri Kodra) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind